Durban Dew - DUTCH PASSION

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Informacje - nasiona marihuany Durban Dew - DUTCH PASSION

Dlaczego powinienem kupować feminizowane nasiona konopi Durban Dew?

Durban Dew jest odporną hybrydą z dominacją Sativy o bardzo dużym plonie i średnim czasie kwitnienia 8-9 tygodni. Jest łatwa w uprawie i odpowiednia zarówno dla nowicjusza, jak i eksperta

Jest to idealna odmiana dla wymagającego hodowcy poszukującego silnej odmiany, która może wytrzymać uderzenia, idealna do uprawy na zewnątrz i w szklarni

Durban Dew to silna, bogata w THC odmiana konopi o silnym profilu kannabinoidowym i terpenowym. Zapach i smak są bardzo mocne i przenikliwe, głównie z nutami słodkimi, kwaśnymi i owocowymi

Ma energiczny i czysty haj. Efekt psychiczny jest bardzo podnoszący na duchu, towarzyski, kreatywny i długotrwały
Durban Dew ma unikalny i złożony profil terpenowy o ostrym aromacie ze słodkimi i owocowymi nutami. Jej smak jest gładki, słodko-kwaśny i jagodowy
Durban Dew to połączenie dwóch oryginalnych klasyków Dutch Passion, Durban Poison i Frisian Dew . Obie odmiany konopi znane są z wyjątkowego i unikalnego profilu terpenowego. Krzyżując te dwa szczepy, udało nam się stworzyć bardzo smaczną odmianę konopi. Zwykle ma miękki i słodki smak. Jej aromat najlepiej opisać jako ostry, słodki i owocowy.

Czasami przypomina kwaśne i słodkie cukierki, takie jak kwaśne niedźwiedzie. Może dominować aromat i smak jagód. Nieczęsto zdarza się, że wszyscy członkowie naszego panelu testowego są jednogłośnie zaskoczeni i zadowoleni z nowego profilu terpenowego, który się pojawił. Durban Dew charakteryzuje się łagodnym i przyjemnym wędzeniem, co w połączeniu z mocnym smakiem i mocnym hajem zapewnia, że spełnia nasze najwyższe rekomendacje.

Durban Dew to idealny wybór dla początkujących hodowców na zewnątrz, ale świetnie sprawdzi się również w szklarni, a nawet w uprawie indoor

Durban Dew nadaje się do uprawy na zewnątrz, w szklarniach i do uprawy w pomieszczeniach. To prawdziwie wszechstronna odmiana, która zadowoli zarówno początkujących hodowców, jak i ekspertów poszukujących odmiany, która wzniesie się na nowe wyżyny! Ta odmiana konopi z przewagą Sativa jest łatwa w uprawie i szybko rośnie z mocnymi i szerokimi gałęziami. Jest to odmiana Sativa o stosunkowo szybkim czasie kwitnienia i pięknych pąkach, które mienią się kryształkami THC.

Czym dokładnie jest genetyka Durban Dew?

Durban Dew to silna hybryda stworzona przez staranne skrzyżowanie i selekcję naszego Durban Poison x Frisian Dew. Ta odmiana outdoor została opracowana w zmiennym i wilgotnym klimacie holenderskim. Oba szczepy nie wymagają dalszego wprowadzania. Są to znane na całym świecie klasyczne odmiany konopi, które zapewniły społeczności hodowców wiele udanych upraw niezliczonych kwiatów.

Niezależnie od tego, czy był uprawiany na zewnątrz, w środku czy w szklarni. Te panie potrafią występować wszędzie! Skrzyżowanie naszego upragnionego „Durbanu” z naszym zdobywcą pucharu konopi „Dew” to mecz stworzony w niebie. Nie czekaj dłużej i wypróbuj te nowe hybrydowe nasiona konopi z przewagą Sativa już teraz.

Durban Dew to solidna, szybko rosnąca hybryda z przewagą Sativy, o stosunkowo szybkim czasie kwitnienia i mocnych gałęziach, które zapewniają obfite plony

Durban Dew doskonale nadaje się do uprawy na zewnątrz i szklarni, ale można ją również uprawiać w pomieszczeniach. Jest to solidna roślina konopi, która może wytrzymać bicie. Jest to szybko rosnąca odmiana z dominującą sativą, która rozwija wiele silnych bocznych gałęzi i jest zdolna do wytwarzania dużych plonów.

Jeśli hodujesz ją w naturalny sposób, może uzyskać piękną strukturę choinki. Jest to oczywiście idealne do uprawy na zewnątrz, wszystkie gałęzie i pąki łapią w ten sposób wystarczającą ilość światła (słonecznego). Przy wystarczającym wstępnym wzroście może z łatwością osiągnąć wysokość od 2,5 do 4 m.

Do uprawy w pomieszczeniach, jej energiczny wzór wzrostu i wąskie liście sprawiają, że jest idealna do uprawy zarówno w SOG, jak i SCROG. W przypadku Sativy ten szczep zakwitnie szybko i będzie gotowy do zbiorów po średnim czasie kwitnienia wynoszącym około 8-9 tygodni. Pod koniec kwitnienia pąki są całkowicie pokryte włoskami.

Ma wysoki poziom THC i potężny haj. Niewielki procent roślin może zawierać kolor. Są to głównie odcienie różu i fioletu. Liście mogą stać się zupełnie ciemne, z pięknymi fioletowymi odcieniami. Zimne temperatury w nocy mogą nawet zmienić kolor liści na czarny. Dotyczy to zarówno liści wachlarzowych, jak i liści cukru.

W ujęciu względnym dość dobrze znosi złe warunki pogodowe. Odrobina deszczu i zimna niewiele jej szkodzą. Oczywiście przedłużające się okresy złej pogody mogą również powodować problemy, ale ogólnie jest to bardzo wytrzymała i wytrzymała odmiana konopi.

Klasyfikujemy ją jako prawdziwą odmianę gruntową. Nadaje się do uprawy w klimacie umiarkowanym w pobliżu morza, ale dobrze radzi sobie również w klimacie bardziej wiejskim. Ponadto czuje się jak w domu na wzgórzach i górach, które zwykle są nieco chłodniejsze.

Może być również używany do hodowli partyzanckiej. Pąki Durban Dew są kolorowe i żywiczne. Uprawiana w pomieszczeniu w kontrolowanym środowisku będzie wykazywać mniej koloru, ale będzie produkować niewiarygodnie pełne i zwarte pąki. Na zewnątrz pąki również stają się stosunkowo zwarte, ale nadal jest wystarczająco dużo miejsca między kwiatami, aby powstrzymać pleśń.

Odległość między węzłami jest średnia do dużej. Pąki są duże i jędrne z korzystnym stosunkiem kwiatów do liści. Jest łatwa do manicure. To piękna dama z dominującą Sativą, która rozwali Twój umysł!

Genetyka użyta do uprawy Durban Dew gwarantuje następujące cechy:

Odmiana outdoor z przewagą Sativy o szybkim czasie kwitnienia średnio 8-9 tygodni

Durban Dew to wytrzymała odmiana outdoor, która może wytrzymać uderzenia, jest idealną odmianą na otwartym terenie do uprawy partyzanckiej lub szklarniowej.

Ta dama będzie miała piękną strukturę choinki z długimi, solidnymi kwiatami. Można ją również uprawiać w pomieszczeniu, gdzie zapewni ci żywiczne pąki, które będą pachnieć bardzo cierpko i owocowo.

Durban Dew to odmiana konopi z przewagą Sativy, charakteryzująca się wspaniałym wigorem hybrydy – rośnie ciężko, szybko i łatwo manipulować. W przypadku tej odmiany nasion można stosować wszystkie metody wzrostu i techniki uprawy.

Efekty Durban Dew

Durban Dew to idealna odmiana dla miłośników aktywnego i czystego haju Sativy. Ta bogata w THC fotoperiodyczna odmiana konopi ma energetyczny i podnoszący na duchu haj. Aktywuje mózg i zapewnia silny odlot. To idealna odmiana dla tych, którzy lubią efekt Sativa bez paranoi. Należy jednak pamiętać, że palenie dużych dawek może również prowadzić do silnych efektów narkotycznych i uspokajających.

Wyraźny, ale silny mentalny haj pozytywnie zaskoczył nasz zespół testowy. Początkowy efekt jest podnoszący na duchu, jasny, towarzyski i kreatywny. Mimo ukamienowania jesteś w stanie pozostać bardzo aktywny. Haj jest euforyczny i długotrwały. To idealna odmiana na imprezę lub koncert. To zdecydowanie nie jest odmiana blokady kanapy. Miękki, słodko-kwaśny owocowy smak pozwala się dobrze bawić, a ta kombinacja terpenów z kannabinoidami zapewnia przyjemny haj, który sprawia, że cudownie unosisz się na wodzie.

Czas kwitnienia Durban Dew

Durban Dew zapewnia duże plony w rozmiarze XL w różnych warunkach, co czyni ją idealnym wyborem dla wymagającego hodowcy outdoorowego. Jej stabilna i odporna genetyka rodzicielska czyni ją również dobrym wyborem dla początkujących hodowców. Jej średni czas kwitnienia wynosi od 8 do 9 tygodni. Dotyczy to od momentu ustawienia w pomieszczeniu na 12/12.

Na zewnątrz na półkuli północnej nasza Durban Dew będzie gotowa około września lub października, w zależności od szerokości geograficznej, na której mieszkasz. Kwitnie stosunkowo szybko, gdy dni stają się krótsze. Na zewnątrz przeciętna roślina wyrośnie do około 2-3 metrów wysokości. Ale przy odrobinie wzrostu wstępnego może urosnąć nawet do 4 metrów. To roślina o epickich proporcjach. Jej smukłe, cienkie liście przepuszczają światło od góry do dołu, zapewniając jeszcze większe plony.

Wydajność Durban Dew

Durban Dew to fotoperiodyczna odmiana konopi dostarczana jako nasiona feminizowane, która może nagrodzić każdego dużym plonem. Jej roślina i struktura kwitnienia zapewniają mocne, duże kwiaty, które mogą utrzymać dość dużą wagę. Uprawiając ją w SCROG lub zwiększając jej szerokość przez topping/fimming, uzyskasz krzaczastą roślinę, która wyprodukuje dużo kwiatów. Średnia wydajność w uprawie indoor będzie wynosić 450-550 g/m2.

Naprawdę niesamowite plony można osiągnąć na zewnątrz i w szklarniach. Rośliny o plonach rzędu 500-1000g są raczej regułą niż wyjątkiem. Dla doświadczonych hodowców jest to rekordowa odmiana! Może być uprawiana zarówno w doniczkach, jak iw gruncie. Pamiętaj, że woli duży napowietrzany pojemnik niż mały plastikowy garnek. A aby osiągnąć najlepsze, najsmaczniejsze rezultaty, zalecamy jej uprawę całkowicie ekologiczną.

Porady naszych ekspertów

Durban Dew to mocny i wszechstronny produkt. Właściwie nic nie jest dla niej zbyt szalone. Uprawiaj ją najlepiej na zewnątrz w ziemi, w doniczce, w szklarni lub jako roślina partyzancka w lesie. Jest to odmiana, która dobrze reaguje na zginanie, trzaskanie i supercropping. Jeśli chcesz zwiększyć jej plony, te techniki są zalecane, aby uzyskać jeszcze grubsze gałęzie i kwiaty. Jeśli chcesz nieco ograniczyć jej wzrost, zaleca się nałożenie na górę lub FIM tej damy.

To sprawia, że staje się jeszcze szersza/bardziej krzaczasta. Przy długiej fazie wegetatywnej proces ten można powtórzyć kilkakrotnie. Pod koniec kwitnienia do uprawy na zewnątrz zawsze zalecamy sprawdzanie jej pod kątem zgnilizny pąków i pleśni. Chociaż jest stosunkowo odporna, nadal może być podatna na wiele małych plam z powodu długich okresów złej pogody. Jeśli zdążysz na czas, nigdy nie spowoduje to poważnego problemu. Dlatego usuń martwe liście na czas i zapewnij schronienie, jeśli to konieczne. Dlatego zaleca się sprawdzanie roślin w miarę zbliżania się zbiorów.

Więcej informacji o Durban Dew

Ta odmiana będzie miała bardzo lepkie pąki o ostrym aromacie w czasie zbiorów. Te żywiczne, silne pąki pokryte są białą warstwą trichomów. Jeśli szukasz niezawodnej i wytrzymałej odmiany z dominacją Sativy, która zapewnia wyjątkową wydajność na zewnątrz i w szklarni, nasza Durban Dew jest odpowiednią odmianą dla Ciebie!

Typ: Feminizowane
Genotyp: Głownie Sativa
Geny: Durban Poison x Frisian Dew
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Plon Indoor: 450-550 g/m2
Plon Outdoor: 500-1000 g
Wysokość: 2,5 do 4 m
THC: Wysokie
Smak: Słodki,owocowy,ostry

1szt. - 48zł
3szt. - 115zł
5szt. - 195zł
10szt. - 320zł
100szt. - 2200zł

Dane techniczne - Durban Dew - DUTCH PASSION

PRZEZNACZENIE Indoor / Outdoor
GENOTYP Głównie Sativa
PLON Duży XL (450g-550g/m2 Indoor)
THC 19-20%
CZAS KWITNIENIA 7 - 9 tygodni
WYSOKOŚĆ Wysokie (ponad 130cm)
DLA POCZĄTKUJĄCYCH Tak
FEMINIZOWANE NASIONA Tak

Opinie o produkcie Durban Dew - DUTCH PASSION (0)

Bestsellery
+Speed Auto
+Speed Auto
22,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
Girl Scout Cookies
Girl Scout Cookies
20,00 zł
Girl Scout Cookies Auto
Girl Scout Cookies Auto
20,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
20,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
20,00 zł
Moby Dick XXL Auto
Moby Dick XXL Auto
20,00 zł
Amnesia Kush (Fast Version)
Amnesia Kush (Fast Version)
20,00 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
27,00 zł
Gorilla Glue
Gorilla Glue
20,00 zł
White Widow XXL Auto
White Widow XXL Auto
20,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
27,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
20,00 zł
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl